Jadłospis dekadowy od dnia 07.10.2018 r. do 16.10.2018 r.

Ogłoszenie o postępowaniu konkursowym na świadczenie usług w zakresie wykonania pieczątek na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.

środa, 18 październik 2017 08:48

ŚWIĘTY ŁUKASZ – PATRON SŁUŻBY ZDROWIA

Szanowni Państwo!
Lekarze, Pielęgniarki, wolontariusze!
Pracownicy Służby Zdrowia!

Mam zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na wspólną Mszę Świętą w intencjach pracowników służby zdrowia, Waszych rodzin i tych, wśród których pracujecie – na dzień 18 października 2017 r.( środa) na godz. 14:30 do Kaplicy Naszego Szpitala.

Po Mszy Świętej przewidziane jest nabożeństwo różańcowe oraz szczególne błogosławieństwo dla wszystkich obecnych.

W związku z tym, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. Bogusław Kaczmarek
Kapelan Szpitala

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia

Z okazji Państwa święta –Dnia Pracownika Służby Zdrowia. Pragniemy złożyć wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, Pracownikom Służby Zdrowia, podziękowania za ofiarną i trudną pracę na rzeczchorych i potrzebujących pomocy. Społecznego znaczenia i wartości państwa pracy nie da się w żaden sposób przecenić. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.

Składamy państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz dużo wytrwałości i cierpliwości w codziennej pomocy w ratowaniu i dbaniu o zdrowie innych.

Niech życzliwość i wdzięczność pacjentów towarzyszy Państwu każdego dnia.

Z wyrazami należnego szacunku

Ks. Bogusław Kaczmarek - kapelan szpitala, oraz duszpasterze Parafii Pierwszych Męczenników Polski

środa, 18 październik 2017 08:44

ŚWIĘTY ŁUKASZ – PATRON SŁUŻBY ZDROWIA

Szanowni Państwo!
Lekarze, Pielęgniarki, wolontariusze!
Pracownicy Służby Zdrowia!

W związku z tym, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. Bogusław Kaczmarek
Kapelan Szpitala

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia

Niech życzliwość i wdzięczność pacjentów towarzyszy Państwu każdego dnia.

Z wyrazami należnego szacunku

wtorek, 18 kwiecień 2017 08:27

Wojewódzka Poradnia Okulistyczna

Telefon:

- rejestracja - 95 7331 734

Godziny przyjęć w Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej:

Poniedziałek: 10.00 - 13.00

Wtorek: 10.00 - 13.00

Środa: 10.00 - 13.00

Czwartek: 10.00 - 13.00

Piątek: 14.00 - 18.00

Od poniedziału do czwartku w godz. 7.30 - 10.00 oraz od 13.00 do 16.00, w piątek w godz. 7.30 - 15.00 przyjęcia pacjentów w Pracowniach Badań Specjalistycznych po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Do podstawowych zadań Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej należą w szczególności:

1. diagnostyka i leczenie pacjentów z problemami dotyczącymi narządu wzroku,

2. zapewnienie ambulatoryjnych świadczeń medycznych w stanach nagłych,

3. kwalifikowanie chorych do planowanego leczenia w oddziale,

4. kontynuacja leczenia po wypisaniu chorego ze szpitala, u chorych tego wymagających,

5. udzielanie świadczeń konsultacyjnych dla potrzeb opieki zdrowotnej podstawowej i specjalistycznej sprawowanej przez inne zakłady służby zdrowia na obszarze województwa,

6. prowadzenie dokumentacji pacjentów.

W Poradni funkcjonuje Gabinet diagnostyczno-zabiegowy.

Wojewódzka Poradnia Okulistyczna podlega Kierownikowi/Ordynatorowi Oddziału Okulistycznego.