wtorek, 29 styczeń 2019 13:26

- Izba przyjęć położniczo - ginekologiczna - 95 7331 429

- Izba przyjęć dziecięca - 95 7331 266

- Telefon dla pacjentów - 95 803 23 06

Jadłospis dekadowy od dnia 07.10.2018 r. do 16.10.2018 r.

Ogłoszenie o postępowaniu konkursowym na świadczenie usług w zakresie wykonania pieczątek na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.

środa, 18 październik 2017 08:48

ŚWIĘTY ŁUKASZ – PATRON SŁUŻBY ZDROWIA

Szanowni Państwo!
Lekarze, Pielęgniarki, wolontariusze!
Pracownicy Służby Zdrowia!

Mam zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na wspólną Mszę Świętą w intencjach pracowników służby zdrowia, Waszych rodzin i tych, wśród których pracujecie – na dzień 18 października 2017 r.( środa) na godz. 14:30 do Kaplicy Naszego Szpitala.

Po Mszy Świętej przewidziane jest nabożeństwo różańcowe oraz szczególne błogosławieństwo dla wszystkich obecnych.

W związku z tym, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. Bogusław Kaczmarek
Kapelan Szpitala

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia

Z okazji Państwa święta –Dnia Pracownika Służby Zdrowia. Pragniemy złożyć wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, Pracownikom Służby Zdrowia, podziękowania za ofiarną i trudną pracę na rzeczchorych i potrzebujących pomocy. Społecznego znaczenia i wartości państwa pracy nie da się w żaden sposób przecenić. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.

Składamy państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz dużo wytrwałości i cierpliwości w codziennej pomocy w ratowaniu i dbaniu o zdrowie innych.

Niech życzliwość i wdzięczność pacjentów towarzyszy Państwu każdego dnia.

Z wyrazami należnego szacunku

Ks. Bogusław Kaczmarek - kapelan szpitala, oraz duszpasterze Parafii Pierwszych Męczenników Polski

środa, 18 październik 2017 08:44

ŚWIĘTY ŁUKASZ – PATRON SŁUŻBY ZDROWIA

Szanowni Państwo!
Lekarze, Pielęgniarki, wolontariusze!
Pracownicy Służby Zdrowia!

W związku z tym, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. Bogusław Kaczmarek
Kapelan Szpitala

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia

Niech życzliwość i wdzięczność pacjentów towarzyszy Państwu każdego dnia.

Z wyrazami należnego szacunku