czwartek, 05 grudzień 2019 12:06

#szpitaluczy - MYJĘ RĘCE - wędrująca wystawa prac dzieci w szpitalu

Pokonkursowa  wystawa prac przedszkolaków w szpitalu będzie edukowała i cieszyła oczy odwiedzających i pacjentów przez najbliższych kilka tygodni.
Wędrująca, bo co tydzień będzie zmieniała swoje miejsce, aby każdy miał możliwość zapoznania się z plakatami przesłaniem jakie one niosą. Bo nawet dzieci to wiedzą - że czyste ręce to zdrowie!

W konkursie wzięły udział: Przedszkole z Bogdańca (1 miejsce i wyróżnienie internautów), Przedszkole Miejskie nr 32 (2 miejsce), grupa przedszkolna Ośro­dka Re­ha­bi­li­ta­cyj­no - Edu­ka­cyj­no - Wy­cho­waw­czego OREW (3 miejsce), Przedszkole Miejskie nr 1 (wyróżnienie jury), Przedszkole Miejskie nr 17, Przedszkole Miejskie nr 16, Przedszkole Miejskie nr 6, Niepubliczne Przedszkole Chatka Małolatka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy za zaangażowanie wychowawczyniom, którzy pokazują najmłodszym co jest ważne i jak można dbać o zdrowie w najprostrzy sposób.

Dziękujemy Radio Gorzów oraz Radio Zachód za patronat medialny nad akcją #szpitaluczy - Myję ręce