Szkoła rodzenia

Szanowni Państwo,
z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Wasze i Waszych dzieci
przerwa w zajęciach Szkoły Rodzenia zostaje przedłużona
do 14 kwietnia 2020 r.

sobota, 14 marzec 2020 22:34

Czasowe zawieszenie działalności

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych słuchaczy od 16 marca 2020 r. na najbliższe 2 tygodnie ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ Szkoły Rodzenia

poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:16

Niezbędnik przyszłej mamy

To już ostatnie dni przed rozwiązaniem? Zaoszczędź sobie stresu i przygotuj się do wizyty w szpitalu. Co zabrać ze sobą? Co przygotować dla mamy, co dla dziecka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w poradniku opracowanym przez naszych specjalistów. Chcemy, żeby rodzicie wiedzieli też jakie wizyty lekarskie i położnicze czekają ich po wyjściu z maluszkiem do domu. Tu znajdziecie także informacje o przydatnych rodzicom noworodków i niemowląt numerach telefonów. 

Dzień porodu jest najbardziej wyczekiwaną i zarazem budzącą wiele niepokoju datą w kalendarzu datą każdej ciężarnej, zwłaszcza tej, która będzie rodzić po raz pierwszy. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w 8-tygodniowym kursie w szpitalnej Szkole Rodzenia. Podczas każdego ze spotkań doświadczona i wykwalifikowana mgr położnictwa Wioletta Gębicz przygotowuje do świadomego i aktywnego porodu, a także do niezmąconego stresem rodzicielstwa.

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.