Podziękowania i listy od pacjentów

czwartek, 02 lipiec 2020 12:45

Szkoła Rodzenia online doceniona

Takie miłe podziękowania wpłynęły do szpitala od Pani Iwony Mikorskiej
Chciałam serdecznie podziękować za umożliwienie udziału w Szkole Rodzenia online, który odbyłam w terminie 04.05.2020 do 08.06.2020 r.
Jako przyszła mama zdobyłam cenną wiedzę, która z pewnością ułatwi mi świadome podejście do pierwszego dziecka, gdyż mam nadzieję że nie będę się bała o mojego noworodka przy codziennych czynnościach. Pani położna Wioletta Gębicz przekazała wiele cennych uwag dotyczących pielęgnacji dziecka, informacji o porodzie, karmieniu piersią, jak i o okresie połogu.

Na adres szpitala otrzymaliśmy podziękowania od p. Andrzeja, pacjenta Oddziału Onkologii Klinicznej i Radioterapii z Pododdziałem Chemioterapii.
Oto ich treść:
Dziękuję całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i pracowników Oddziału Onkologii w Gorzowie Wlkp. za okazaną troskę, empatię i miłą opiekę podczas leczenia.

Składam na ręce Pana Doktora Krystiana Bizunowicza gorące i szczere podziękowania za profesjonalne podejście do pacjenta, empatię i zakończoną sukcesem operację, która daje mi możliwość powrotu do zdrowia i szansę na spokojne życie bez strachu i bólu.
Pragnę również serdecznie podziękować Kierownikowi Oddziału Panu Doktorowi Maciejowi Skrzypkowi, Pielęgniarce Oddziałowej Pani Iwonie Matczak, Paniom Pielęgniarkom oraz całemu Personelowi za świetną opiekę i dbanie o dobro pacjenta.
Jesteście wspaniali.
Renata Dz. (nazwisko do wiadomości szpitala)

Na ręce zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. i pracowników Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej
trafiły podziękowania od pacjentki z Gorzowa. Podziękowania są długie i bardzo szczegółowo opisują jej walkę z chorobą. Poniżej znajdziecie Państwo ich fragment.

czwartek, 27 luty 2020 13:47

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

Pani Wiolu!
Bardzo serdecznie dziękujemy za:
- 8 wspólnych spotkań, udzielenie cennych dla nas informacji
- wsparcie, pomoc i życzliwość, profesjonalizm
- przyjazną atmosferę, dobre słowo
Życzymy pomyślności w życiu osobistym i w pracy.

Ciężarówki z grupy wtorkowej :)
25.02.2020 r.

poniedziałek, 27 styczeń 2020 13:49

Podziękowania dla personelu Oddziału Okulistycznego

Bardzo gorąco dziękuje za WSPANIAŁĄ OPIEKĘ na moją skromną osobą wszystkim LEKARZOM. Są sympatyczni i mili!
Każdemu choremu poświęcają całą swoją wiedzę i doświadczenie bez względu na porę dnia, czy swego zmęczenia!
Z całych sił dziękuję CUDOWNYM DZIEWCZYNOM – wszystkim PIELĘGNIARKOM. Są MIŁE, SYMPATYCZNE, uśmiechnięta i zawsze służą pomocą, dobrym słowem i uśmiechem od ucha do ucha.
Pewnie wszystkie pacjentki z innych oddziałów lub szpitali nam zazdroszczą, bo nasz oddział OKA – to nie tylko szpital – to SANATORIUM MIŁOŚCI.
Kłaniam się bardzo NIZIUTKO.
                                                                     Stefania M. (nazwisko do naszej wiadomości)
                                         (pisownia oryginalna)

Pragnę podziękować całemu personelowi medycznemu Oddziału Pulmonologicznego WSzW w Gorzowie Wlkp. za prawdziwe zainteresowanie i otwarte serca na potrzeby pacjenta.
To fragment podziękowań, jakie napisała p. Bronisława. Pełną treść znajdziecie Państwo na zdjęciu obok.
P.S. My też serdecznie dziękujemy za miłe słowa.

wtorek, 07 styczeń 2020 11:31

Podziękowania dla chirurgów

Pani Danuta, pacjentka oddziału chirurgicznego przesyła podziękowania personelowi oddziału, a w szczególności pielęgniarkom i salowym. Poniżej prezentujemy treść podziekowań.
Leżę na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej od 24 grudnia 2019 r. jestem bardzo zadowolona z pracy pan pielęgniarek i salowych. Uważam, że panie pielęgniarki są bardzo miłe. Zawód swój wykonują z powołaniem. Są zawsze uśmiechnięte i pomocne. Dla całego personelu z pozdrowieniami Danuta M. (nazwisko znane pracownikom szpitala)

niedziela, 22 grudzień 2019 20:10

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych pięknych chwil w Nowym Roku 2020! Bardzo miło było Panią poznać, serdecznie Dziękujemy za Pani pomoc i przyjacielskie podejście. Wiedza, którą otrzymaliśmy pozwoli nam z mniejszym stresem przygotować się do porodu i codzienności z małym brzdącem. Zajęcia otworzyły nam oczy na ważne sprawy i z większym spokojem czekamy na powiększenie rodziny.
Maja i Jarek

poniedziałek, 25 listopad 2019 13:08

Pacjenci Oddziału Rehabilitacji dziękują za opiekę

Pacjenci Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej i Rehabilitacji Neurologicznej dziękują personelowi za opiekę, atmosferę i życzliwość. Poniżej kilka ostatnich wpisów do Księgi Skarg, Zażaleń i Pochwał prowadzonej w oddziale.