Podziękowania i listy od pacjentów

wtorek, 27 kwiecień 2021 13:08

Leczenie onkologiczne okiem pacjentki

Pełna energii i z wieloma ambitnymi planami na przyszłość młoda kobieta dowiaduje się, że ma guza piersi. To nie jest początek bajki o diagnozie i walce z chorobą, ale zapis doświadczeń jednej z pacjentek Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Poradnik z konkretnymi wskazówkami dla tych pań, którym podobnie jak jej przychodzi stawianie czoła diagnozie mrożącej krew w żyłach. Przeczytajcie! Warto! Szybkie znalezienie właściwej drogi to jeden z kluczy do sukcesu terapeutycznego.

W moim życiu zdarzyło się coś, co może przydarzyć się i Tobie. USG piersi, guz, biopsja, wielki stres i ... Przeczytaj moją historię i dowiedz się gdzie i jak szukać pomocy...

poniedziałek, 19 kwiecień 2021 08:27

Podziękowania dla personelu Oddziału Laryngologii

Na skrzynkę mailową szpitala trafiły podziękowania od rodziny pacjentki oddziału laryngologicznego - p. Bożeny. Oto ich treść:
Chciałam przesłać podziękowania całemu zespołowi medycznemu Oddziału Laryngologii za trud i opiekę medyczną nad naszą mamą, która w ciężkim stanie została przyjęta na oddział COVIDowy w poniedziałek 12 kwietnia.
Cała nasza rodzina jest głęboko zobowiązana całemu zespołowi medycznemu na tym oddziale. Wiemy, że każdy członek zespołu, narażając własne życie, pomagał jej jak tylko mógł i była ona otoczona wielką troską przez cały swój pobyt w szpitalu.
Rodzina

Jestem szczęśliwą matką 3-tygodniowej córki Michalinki, która przyszła na świat dokładnie 26 lutego 2021 r. właśnie w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Był to czas kiedy panował i nadal nie chce nas opuścić wirus SARS-CoV-2. Nie mogłam rodzić razem z mężem, ponadto córka okazała się duża i z pewnych przyczyn trzeba było podejmować szybkie decyzje. Jednakże pomimo tych wszystkich trudności wszystko dobrze się skończyło i możemy dziś cieszyć się swoim towarzystwem.

Wczoraj na naszą skrzynkę otrzymaliśmy takie podziękowania dla personelu oddziału dziecięcego od pani Iwony.
"Dziś z córką wyszłam z oddziału dziecięcego. Choć części Waszym pracownikom dziękowałam to chcę podziękować raz jeszcze.
Gdyby nie wasza pomoc z pewnością mojej córki tylko by się pogorszyło z porażeniem twarzy, bo niestety ciężko jest się dostać do poradni neurologii dziecięcej.
Dzięki Waszym pracownikom udało się, że małej już lepiej i tylko trzymać się zaleceń. Był to trochę trudny czas, bo niestety maleńka dokazywała na oddziale.
Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc i okazane serce. Raz jeszcze dziękuję z całego serca i gorąco pozdrawiamy z córką ☺️"
My również dziękujemy za te ciepłe słowa i życzymy zdrowia oraz wielu powodów do radości.

czwartek, 01 październik 2020 09:22

Podziękowania dla położnych

Napisała do nas p. Patrycja, która dziękuje paniom położnym z Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.
24 września przyszedł na świat mój największy skarb. Chciałabym z całego serca podziękować Położnym: - Pani Joli, która obdarzyła mnie troskliwym ciepłem i pomocą w nocy oraz  Pani Asi, która od rana prowadziła całą akcję porodową (dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i motywacji urodziłam szybciej i o wiele lżej niż myślałam). Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych położnych. Jesteście cudowne. Jesteście Aniołami i oby jak najwięcej takich osób. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje z całego.
Patrycja i Natanek

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 08:47

Podziękowania dla personelu medycznego

Codziennie ratujemy ludzkie życie. Za każdym razem robimy wszystko co w naszej mocy, aby nieść pomoc ludziom, którzy powierzają nam zdrowie i życie swoje i swoich najbliższych. Nie robimy tego dla splendoru, ale nie ukrywamy, że miło wiedzieć, że ktoś docenia naszą pracę.
Tym razem na biurko prezesa Jerzego Ostroucha trafiły podziękowania dla całego personelu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem dr Jerzego Czyżewskiego, ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii i dr Starunina Putowskiego, kierownika Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 11:51

Studenci dziękują

Studenci III roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego składają serdeczne podziękowanie
Panu dr n. med. Piotrowi Zordze
Panu lek.med. Bartoszowi Sawickiemu
Pani mgr Aleksandrze Supińskiej
za profesjonalne i rzetelne przeprowadzenie zajęć w formie zdalnej za życzliwość i miłą atmosferę, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych.
Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni.

czwartek, 09 lipiec 2020 08:32

Podziękowania dla p. Ewy Kuczyńskiej (SOR)

Pragnę złożyć najszczersze podziękowania Pani Ewie Kuczyńskiej, która 10 czerwca 2020 r. pełniła dyżur na SOR w gorzowskim szpitalu. Dziękuję, że otoczyła mnie opieką podczas oczekiwania na przyjęcie na odział szpitalny. Za profesjonalizm, empatię i zwykłą ludzką rozmowę, tak bardzo potrzebną w trudnych chwilach
z ukłonami Marcin Koprowski

czwartek, 02 lipiec 2020 12:45

Szkoła Rodzenia online doceniona

Takie miłe podziękowania wpłynęły do szpitala od Pani Iwony Mikorskiej
Chciałam serdecznie podziękować za umożliwienie udziału w Szkole Rodzenia online, który odbyłam w terminie 04.05.2020 do 08.06.2020 r.
Jako przyszła mama zdobyłam cenną wiedzę, która z pewnością ułatwi mi świadome podejście do pierwszego dziecka, gdyż mam nadzieję że nie będę się bała o mojego noworodka przy codziennych czynnościach. Pani położna Wioletta Gębicz przekazała wiele cennych uwag dotyczących pielęgnacji dziecka, informacji o porodzie, karmieniu piersią, jak i o okresie połogu.

Na adres szpitala otrzymaliśmy podziękowania od p. Andrzeja, pacjenta Oddziału Onkologii Klinicznej i Radioterapii z Pododdziałem Chemioterapii.
Oto ich treść:
Dziękuję całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i pracowników Oddziału Onkologii w Gorzowie Wlkp. za okazaną troskę, empatię i miłą opiekę podczas leczenia.