Podziękowania i listy od pacjentów

piątek, 09 sierpień 2019 11:58

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

„Dziękuję – takie proste słowo,
a jak wiele znaczy”

Piękne podziękowania za super edukację w Szkole Rodzenia!!!
Dziękujemy za serce <3, życzliwość i serdeczność oraz miłą atmosferę na zajęciach i mocne wsparcie w przygotowaniach do spotkania z naszymi maluszkami :)

Rodzice z edycji lipiec-sierpień 2019

Na ręce prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie skierowane zostały podziękowania dla zespołu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego od p. Danuty (nazwisko zostawiamy do swojej wiadomości). Oto ich treść:

Zwracam się z wielką prośbą o wyróżnienie całego zespołu Oddziału Położniczo- Ginekologicznego, w którym przebywałam od 8 do 11 lipca 2019 r. W dniu 9 lipca dr Barbara Maziakowska przeprowadziła mi zabieg operacyjny. Jestem jej bardzo wdzięczna, czuje się bardzo dobrze i mam komfort psychiczny i zdrowotny, dlatego w jej stronę kieruję słowa najszczerszego podziękowania i wielkiego szacunku.
Chcę też podziękować personelowi Oddziału Położniczo-Ginekologicznego za opiekę, serdeczność personelu, szacunek i podejście do pacjentów, od których słyszałam (i sama się przekonałam), że jest to bardzo dobry oddział, dbający przede wszystkim o zdrowie, czystość i miłą atmosferę.

wtorek, 09 lipiec 2019 09:51

Podziękowania dla SOR

Na skrzynkę mailową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. dotarły podziękowania dla całego zespołu  gorzowskiego SOR. Poniżej ich treść.

W lutym b.r. byłam pacjentką Państwa szpitala. Uległam wypadkowi komunikacyjnemu. Zostałam przewieziona do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim przez Zespół Ratownictwa Medycznego, jako pacjent z wypadku komunikacyjnego po utracie przytomności z urazem klatki piersiowej i kolana.
Od pierwszego momentu w Państwa jednostce czułam się otoczona troską i profesjonalnie zaopatrzona.

"Teraz poród to pestka ;) Dziękujemy za dużą dawkę wiedzy :)"
Takie podziękowania otrzymała nasza położna, koordynator Szkoły Rodzenia - Wioletta Gębicz od Magdaleny, Marty, Magdy, Marty, Yulii, Tatiany i Ani.
Z kolei grupa Agnieszki i Eryka, Klaudii, Magdaleny, Magdaleny, Partycji, Justyny, Ani i Pauliny dziękuje za profesjonalizm, solidne i gruntowne przygotowanie, wspólnie spędzony czas, przyjazną atmosferę i wiedzę.
W imieniu p. Wioletty serdecznie dziękujemy za tak ciepłe i miłe słowa. Życzymy samych radosnych chwil, powodów do dumy i wiele cierpliwości w powiększonym rodzinnym gronie.

Pani Wioletto,
...za to wszystko, dzięki czemu czuliśmy się bezpiecznie...
z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
Paulina, Mateusz i Staś

środa, 15 maj 2019 12:23

Podziękowania od p. Julianny

Składam serdeczne podziękowania dla lekarza POZ Pana Macieja Mościbrody za jego serce, zaangażowanie i decyzję, która zaważyła na dalszym moim leczeniu.
Lekarzowi Oddziału Wewnętrznego, Panu Mariuszowi Wieczyńskiemu za okazaną troskę, wrażliwość, czułe serce i podjętą słuszną decyzję.

wtorek, 14 maj 2019 10:28

Pani Jolanta dziękuje za opiekę

Do rąk prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. niemal codziennie trafiają podziękowania i pochwały dla personelu od pacjentów gorzowskiej lecznicy. Tym razem prezentujemy list p. Jolanty.
„Pragnę złożyć pochwałę dla pani Klaudii - pielęgniarki z oddziału neurologii. Od wielu lat choruję i leczę się. Nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i zainteresowaniem się pacjentem.”

poniedziałek, 06 maj 2019 11:24

Podziękowania dla pediatrów

Dziękujemy za udzieloną pomoc, zrozumienie, wsparcie, dobre słowo, delikatność i całotygodniową opiekę.
Dzięki lekarzom i pielęgniarkom (pielęgniarzowi :)) oddziału dzieciecego czuliśmy się bezpiecznie, a to w chorobie jest priorytetem.
Pani Ordynator - gratulujemy zespołu!
Aneta W. z rodzicami (nazwisko do wiadomości szpitala)

Na biurko Prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. trafiły podziękowania od p. Urszuli, której mąż był pacjentem Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Poniżej znajduje się ich treść.

Na skrzynkę mailową Prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., Dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, a także Rzecznika Praw Pacjenta pod koniec marca wpłynęły podziękowania dla p. Mirosława Zbyla – pielęgniarza pracującego na Oddziale Dziecięcym z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej. Poniżej ich treść.