Podziękowania i listy od pacjentów

poniedziałek, 27 styczeń 2020 13:49

Podziękowania dla personelu Oddziału Okulistycznego

Bardzo gorąco dziękuje za WSPANIAŁĄ OPIEKĘ na moją skromną osobą wszystkim LEKARZOM. Są sympatyczni i mili!
Każdemu choremu poświęcają całą swoją wiedzę i doświadczenie bez względu na porę dnia, czy swego zmęczenia!
Z całych sił dziękuję CUDOWNYM DZIEWCZYNOM – wszystkim PIELĘGNIARKOM. Są MIŁE, SYMPATYCZNE, uśmiechnięta i zawsze służą pomocą, dobrym słowem i uśmiechem od ucha do ucha.
Pewnie wszystkie pacjentki z innych oddziałów lub szpitali nam zazdroszczą, bo nasz oddział OKA – to nie tylko szpital – to SANATORIUM MIŁOŚCI.
Kłaniam się bardzo NIZIUTKO.
                                                                     Stefania M. (nazwisko do naszej wiadomości)
                                         (pisownia oryginalna)

Pragnę podziękować całemu personelowi medycznemu Oddziału Pulmonologicznego WSzW w Gorzowie Wlkp. za prawdziwe zainteresowanie i otwarte serca na potrzeby pacjenta.
To fragment podziękowań, jakie napisała p. Bronisława. Pełną treść znajdziecie Państwo na zdjęciu obok.
P.S. My też serdecznie dziękujemy za miłe słowa.

wtorek, 07 styczeń 2020 11:31

Podziękowania dla chirurgów

Pani Danuta, pacjentka oddziału chirurgicznego przesyła podziękowania personelowi oddziału, a w szczególności pielęgniarkom i salowym. Poniżej prezentujemy treść podziekowań.
Leżę na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej od 24 grudnia 2019 r. jestem bardzo zadowolona z pracy pan pielęgniarek i salowych. Uważam, że panie pielęgniarki są bardzo miłe. Zawód swój wykonują z powołaniem. Są zawsze uśmiechnięte i pomocne. Dla całego personelu z pozdrowieniami Danuta M. (nazwisko znane pracownikom szpitala)

niedziela, 22 grudzień 2019 20:10

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych pięknych chwil w Nowym Roku 2020! Bardzo miło było Panią poznać, serdecznie Dziękujemy za Pani pomoc i przyjacielskie podejście. Wiedza, którą otrzymaliśmy pozwoli nam z mniejszym stresem przygotować się do porodu i codzienności z małym brzdącem. Zajęcia otworzyły nam oczy na ważne sprawy i z większym spokojem czekamy na powiększenie rodziny.
Maja i Jarek

poniedziałek, 25 listopad 2019 13:08

Pacjenci Oddziału Rehabilitacji dziękują za opiekę

Pacjenci Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej i Rehabilitacji Neurologicznej dziękują personelowi za opiekę, atmosferę i życzliwość. Poniżej kilka ostatnich wpisów do Księgi Skarg, Zażaleń i Pochwał prowadzonej w oddziale.

piątek, 08 listopad 2019 09:37

Pani Grażyna dziękuje za opiekę

Na ręce zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. trafiły podziękowania od p. Grażyny z Gorzowa Wlkp., pacjentki Dziennego Oddziału Psychiatrycznego.
Poniżej pełna treść podziękowań.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. otrzymał podziękowania od Adrianny Szklarz - ambasadorski idei transplantacji oraz pomysłodawczyni Ogólnopolskiego Marszu Nordic Walking im. prof. Zbigniewa Religi za współorganizację IX edycji marszu.

czwartek, 24 październik 2019 11:16

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

Droga Pani Wioletko
DZIĘKUJEMY SERDECZNIE
za udzielenie nam cennych informacji, troskę pomoc i życzliwość oraz wsparcie w tych bardzo ważnych dla nas chwilach.
Dziękujemy, że Pani jest :)
Życzymy wszelkiej pomyślności w pracy i życiu osobistym.
Przyszłe mamusie z grupy piątkowej (Karolina, Wiola, Marta, Katarzyna, Magda N., Magda P., Kamila, Elżbieta i Tatiana) 18.10.2019 r.

W imieniu naszej koordynatorki Szkoły Rodzenia dziękujemy bardzo serdecznie za te miłe słowa i życzymy wielu rodzicielskich sukcesów.

środa, 25 wrzesień 2019 09:36

Rodzice Oli dziękują za opiekę

Serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszą córeczką Aleksandrą urodzoną dnia 22.08.2018 r. z wagą 1,44 kg.
Takie słowa do personelu Oddziału Noworodkowego z Pododdziałem Intensywnej Opieki nad Noworodkiem skierowali rodzice - dziś już rocznej - dziewczynki. Do podziękowań dołączyli zdjęcia pokazujące to, jak Ola rozwijała się w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
W imieniu całego zespołu oddziału serdecznie dziękujemy za pamięć. Oli życzymy zdrowia, a jej rodzicom  wielu powodów do dumy z córki.

piątek, 09 sierpień 2019 11:58

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

„Dziękuję – takie proste słowo,
a jak wiele znaczy”

Piękne podziękowania za super edukację w Szkole Rodzenia!!!
Dziękujemy za serce <3, życzliwość i serdeczność oraz miłą atmosferę na zajęciach i mocne wsparcie w przygotowaniach do spotkania z naszymi maluszkami :)

Rodzice z edycji lipiec-sierpień 2019