Podziękowania i listy od pacjentów

piątek, 21 grudzień 2018 13:04

Podziękowania od rodziców Franka

Szanowni Państwo,
z całego serca dziękujemy całemu personelowi Pododdziału Intensywnej Opieki nad Noworodkiem za wspaniałą opiekę nad naszym synkiem. Spotkaliśmy się tutaj z wielką życzliwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dziękujemy za serce, wyrozumiałość, wsparcie nam okazane, Pani Katarzynie Kazimierczak za pracę włożoną w początkową rehabilitację naszego synka.
Życzymy dużo cierpliwości i sukcesów zawodowych, a także tego, aby ciepło przez Was okazywane wróciło do Was ze zdwojoną siłą.
Ewa i Tomasz Balcerakowie z Franusiem

czwartek, 20 grudzień 2018 13:53

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

Serdeczne podziękowania za poświęcenie swojego czasu, pełne optymizmu praktyczne porady (mięśnie dna miednicy będą mocniejsze!). :)
Mam ogromną nadzieję, że to właśnie na Panią trafię na porodówce.
A z okazji nadchodzących Świąt życzę dużo zdrowia, radości, wspaniałych chwil z Rodziną oraz wszystkiego co najlepsze w roku 2019.
Takiej treści podziękowania i życzenia trafiły do p. Wioletty Gębicz - koordynatorki Szkoły Rodzenia od p. Sylwii K. (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)

czwartek, 20 grudzień 2018 13:52

Podziękowania dla Oddziału Ginekologicznego

Poniżej prezentujemy treść podziękowań, jakie w ostatnich dniach trafiły do personelu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.
Pani Małgorzata W. (z sali nr 4) swoje podziękowania zaczęła od cytatu z ks. Mieczysława Malińskiego „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Troski o drugiego człowieka”. Od siebie zaś dodała „Dziękuję całemu personelowi Oddziału Ginekologicznego: ordynatorowi, lekarzom, położnym oraz salowym za profesjonalną opiekę, empatię, wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość, zaangażowanie, za to, że czułam się bezpiecznie i z pełnym zaufaniem powierzyłam Wam swoje zdrowie, za to, że pobyt tutaj był dla mnie komfortowy, oraz za to, że mogłam liczyć na pomoc nawet w bardzo „nietypowych” sytuacjach :)”
„Chciałabym podziękować za opiekę, życzliwość, pomoc oraz wiele dobrych słów podczas mojego długiego pobytu w szpitalu. Dziękuję.” Tak napisała pani Sylwia (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)

piątek, 14 grudzień 2018 22:28

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

„Z całego serca dziękujemy pani Wiolecie Gębicz za szczególna pomoc, wsparcie i przygotowanie do porodu oraz wskazówki i rady jak zajmować się maluszkiem od pierwszych dni życia.”
Takiej treści podziękowania p. mgr Wioleta Gębicz, koordynatorka szpitalnej Szkoły Rodzenia otrzymała od Diany i Tomka – rodziców Zuzi urodzonej 24 października 2018 r. Do podziękowań dołączona była piękna pamiątka wykonana przez tatę dziewczynki, która na świat przyszła w gorzowskim szpitalu.

wtorek, 23 październik 2018 06:51

Podziękowania dla Oddziału Chorób Wewnętrznych

Szanowny Panie Prezesie,
Od kilku lat za sprawą terapii biologicznej, jestem związany z kierowanym przez Pana szpitalem, i pozwolę sobie na napisanie kilku słów.
Jak zauważyłem, szpital w Gorzowie stał się Mekką dla pacjentów nie tylko z województwa lubuskiego chorujących na ciężkie schorzenia jelit takie jak Leśniowskiego-Crohnna czy WZJG. Ja sam dojeżdżam na leczenie z dość daleka i pomimo tego, że mam inne szpitale znacznie bliżej to nie wyobrażam sobie bym, miał zmienić miejsce leczenia.

piątek, 05 październik 2018 14:36

Podziękowania dla dr Jarmolińskiego

Ciepłe i dobre słowo za empatię i zrozumienie od Pacjentów i ich rodzin dla lekarzy z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego nie są rzadkością. Czasem jednak lekarze dostają też kwiaty. Ten piękny bukiet dostał dr Tomasz Jarmoliński - pediatra pracujący na Oddziale Dziecięcym z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej.
My też dziękujemy za docenienie jego pracy.

piątek, 05 październik 2018 14:21

Podziękowania dla hematologów

Na ręce kierownika Klinicznego Oddziału Hematologii dr n. med. Katarzyny Brzeźniakiewicz-Janus dotarły podziękowania od pacjenta. Czytamy w nich:
Szanowna Pani Ordynator
Składam na Pani ręce ogromne podziękowanie dla całego zespołu oddziału Hematologii za serce, ogrom pracy, za atmosferę, za uśmiech, poświęcenie i empatię. Podejmując się misji ratowania najcenniejszego daru życia oraz niesienia ulgi cierpiącym zasługujecie państwo na najwyższe uznanie i szacunek.
Życzę wytrwałości w jakże trudnej służbie. W sytuacji cierpienia nie wystarczy jedynie odpowiednia terapia, lecz ludzkie ciepło i zainteresowanie. Tego wszystkiego doświadczyłem w tym szpitalu i za to wszystko pragnę jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować.
Marek W. (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)

wtorek, 17 lipiec 2018 10:53

Neurologia na medal

Szanowny Panie Prezesie,
na Pana ręce chciałbym złożyć życzenia dalszych sukcesów personelowi oddziału neurologicznego i jednocześnie wyrazić swoje uznanie dla organizacji udzielania świadczeń.
Proszę również o przekazanie tych słów pielęgniarce oddziałowej Pani Marioli Sobolewskiej.

Wojciech Włodarski
Zastępca Dyrektora ZOW NFZ
ds. ekonomiczno-finansowych

Z całego serca pragnę podziękować całemu personelowi Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (IV C) Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Choć żadne słowa nie oddadzą tego co czuję, powiem po prostu SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za codzienną opiekę, życzliwość i zrozumienie dla mojej mamy Anny Szutkowskiej.
Córka z rodziną

środa, 11 lipiec 2018 09:37

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

Pani Wioletko,
pragnę gorąco Pani podziękować za te wspaniałe 8 spotkań :)
za opiekę, cierpliwość, serdeczność, cenne rady i życzliwość.
Życzę Pani wiele zdrowia, radości i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Zapewniam o swojej pamięci.
Magdalena Mecha