Podziękowania i listy od pacjentów

wtorek, 23 październik 2018 06:51

Podziękowania dla Oddziału Chorób Wewnętrznych

Szanowny Panie Prezesie,
Od kilku lat za sprawą terapii biologicznej, jestem związany z kierowanym przez Pana szpitalem, i pozwolę sobie na napisanie kilku słów.
Jak zauważyłem, szpital w Gorzowie stał się Mekką dla pacjentów nie tylko z województwa lubuskiego chorujących na ciężkie schorzenia jelit takie jak Leśniowskiego-Crohnna czy WZJG. Ja sam dojeżdżam na leczenie z dość daleka i pomimo tego, że mam inne szpitale znacznie bliżej to nie wyobrażam sobie bym, miał zmienić miejsce leczenia.

piątek, 05 październik 2018 14:36

Podziękowania dla dr Jarmolińskiego

Ciepłe i dobre słowo za empatię i zrozumienie od Pacjentów i ich rodzin dla lekarzy z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego nie są rzadkością. Czasem jednak lekarze dostają też kwiaty. Ten piękny bukiet dostał dr Tomasz Jarmoliński - pediatra pracujący na Oddziale Dziecięcym z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej.
My też dziękujemy za docenienie jego pracy.

piątek, 05 październik 2018 14:21

Podziękowania dla hematologów

Na ręce kierownika Klinicznego Oddziału Hematologii dr n. med. Katarzyny Brzeźniakiewicz-Janus dotarły podziękowania od pacjenta. Czytamy w nich:
Szanowna Pani Ordynator
Składam na Pani ręce ogromne podziękowanie dla całego zespołu oddziału Hematologii za serce, ogrom pracy, za atmosferę, za uśmiech, poświęcenie i empatię. Podejmując się misji ratowania najcenniejszego daru życia oraz niesienia ulgi cierpiącym zasługujecie państwo na najwyższe uznanie i szacunek.
Życzę wytrwałości w jakże trudnej służbie. W sytuacji cierpienia nie wystarczy jedynie odpowiednia terapia, lecz ludzkie ciepło i zainteresowanie. Tego wszystkiego doświadczyłem w tym szpitalu i za to wszystko pragnę jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować.
Marek W. (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)

wtorek, 17 lipiec 2018 10:53

Neurologia na medal

Szanowny Panie Prezesie,
na Pana ręce chciałbym złożyć życzenia dalszych sukcesów personelowi oddziału neurologicznego i jednocześnie wyrazić swoje uznanie dla organizacji udzielania świadczeń.
Proszę również o przekazanie tych słów pielęgniarce oddziałowej Pani Marioli Sobolewskiej.

Wojciech Włodarski
Zastępca Dyrektora ZOW NFZ
ds. ekonomiczno-finansowych

Z całego serca pragnę podziękować całemu personelowi Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (IV C) Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Choć żadne słowa nie oddadzą tego co czuję, powiem po prostu SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za codzienną opiekę, życzliwość i zrozumienie dla mojej mamy Anny Szutkowskiej.
Córka z rodziną

środa, 11 lipiec 2018 09:37

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

Pani Wioletko,
pragnę gorąco Pani podziękować za te wspaniałe 8 spotkań :)
za opiekę, cierpliwość, serdeczność, cenne rady i życzliwość.
Życzę Pani wiele zdrowia, radości i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Zapewniam o swojej pamięci.
Magdalena Mecha

czwartek, 05 lipiec 2018 12:30

Podziękowania dla Szkoły Rodzenia

"Za każdym razem gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa" - Jostein Gaarder
W podziękowaniu za wszystkie bezcenne rady i ćwiczenia przygotowujące nas do porodu.
Z najlepszymi życzeniami Pani Wioletce - Grupa wtorkowa :)
Gorzów Wlkp. 26.06.2018 r.

Personel Oddziału Położniczo-Ginekologicznego otrzymał garść podziękowań od 5 swoich pacjentek. Poniżej zamieszczamy ich treść.
1. Chciałabym podziękować całemu personelowi pracującemu na Oddziale Ginekologii!
W szpitalu leżałam w dniach 24-27.03.2018 r. i spotkałam się z bardzo profesjonalnym i przede wszystkim serdecznym podejściem zarówno ze strony salowych, pielęgniarek, i położnych, jak i lekarzy.
Czas w szpitalu to zawsze czas trudny, ale jet o wiele lżej, jeśli co dzień spotykamy się z uśmiechem, a chwila rozmowy jest dla nas pacjentów bardzo ważna. Wiem, że jest nas tu wielu i każdy czegoś oczekuje - dlatego tym bardziej DZIĘKUJĘ za poświęcony mi czas i pozytywne słowa.
Pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy za przekazaną wiedzę, poświęcony czas, miłą atmosferę podczas zajęć, motywację, nazywanie rzeczy po imieniu, za wszystkie oddechy, ćwiczenia przebierania, kąpania i karmienia :)
Dziękujemy za pomoc w rozpoczęciu najważniejszej roli w naszym życiu - roli MAMY :)
Życzymy wszystkiego najpiękniejszego!