Podziękowania i listy od pacjentów

poniedziałek, 13 wrzesień 2021 08:02

Podziękowania od p. Joanny

Od pani Joanny, pacjentki Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w naszym szpitalu dostaliśmy podziękowania.
Oto ich treść.
„Szanowny Pan Jerzy Ostrouch,
17 sierpnia 2021 r. W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim Gorzowie Wlkp. urodziłam synka. Chciałam na Pana ręce złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które w tym ważnym dla mnie czasie opiekowały się mną.

poniedziałek, 02 sierpień 2021 10:04

Podziękowanie dla neurochirurgów

Na ręce prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego wpłynęło podziękowanie od p. Czesławy z Rzepina - pacjentki oddziału neurochirurgii. Poniżej ich treść:
"Szanowny Panie Prezesie,
Chciałabym na Pana ręce złożyć Serdeczne Podziękowanie dla pana doktora Tomasza Miłosza oraz zespołu medycznego, który w dniu 01 lipca 2021 r. na oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii przeprowadził zabieg kriolezji stawu krzyżowo biodrowego.
Pan doktor otoczył mnie wspaniałą opieką już od pierwszej chwili, pomógł uśmierzyć ból. Panie pielęgniarki to istne anioły z poczuciem humoru, które dodawały otuchy, dbały o mnie podczas zabiegu. Zespół wykazał się wiedzą medyczną połączoną z empatią i wyrozumiałością oraz kultura osobistą. Profesjonalne podejście może być przykładem do naśladowania dla innych pracowników. Mogę powiedzieć, że gdyby wszystkie kontakty ze służbą zdrowia miały taki przebieg, pacjenci uznaliby chyba dbanie o swoje zdrowie wręcz za przyjemność, a nie przykrą konieczność.

środa, 23 czerwiec 2021 10:39

Pani Emilia dziękuje za opiekę

Od pani Emilii, pacjentki Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w naszym szpitalu dostaliśmy podziękowania.
Z całego serca pragnę podziękować zespołowi medycznemu, który w dniu 23.04.2021 r. pomógł mi w powitaniu na świecie mojej córki Oliwki. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło pomyślnie. Pobyt w placówce wspominam bardzo miło. Serdecznie dziękuję lekarzom, położnym i całej obsłudze. Jesteście osobami na właściwym miejscu. Gdybym miała wybierać jeszcze raz gdzie chcę rodzić, na pewno wybrałabym Szpital w Gorzowie.
Pozdrawiamy serdecznie
Emilia z małą Oliwką.

czwartek, 10 czerwiec 2021 10:58

Podziękowania dla personelu SOR i Kardiologii

Pragnę na Państwa ręce złożyć serdeczne podziękowania Pracownikom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego na czele z lek. Tomaszem Więckowskim oraz Lekarzom i Pielęgniarkom Oddziału Kardiologii na czele z ordynatorem dr n. Med. Romanem Mycką, którzy przyczynili się do uratowania mi życia.

Na skrzynkę mailową Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wpłynęły podziękowania od p. Aleksandry, której mama była pacjentką Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Oto treść tych podziękowań:

wtorek, 27 kwiecień 2021 13:08

Leczenie onkologiczne okiem pacjentki

Pełna energii i z wieloma ambitnymi planami na przyszłość młoda kobieta dowiaduje się, że ma guza piersi. To nie jest początek bajki o diagnozie i walce z chorobą, ale zapis doświadczeń jednej z pacjentek Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Poradnik z konkretnymi wskazówkami dla tych pań, którym podobnie jak jej przychodzi stawianie czoła diagnozie mrożącej krew w żyłach. Przeczytajcie! Warto! Szybkie znalezienie właściwej drogi to jeden z kluczy do sukcesu terapeutycznego. 

W moim życiu zdarzyło się coś, co może przydarzyć się i Tobie. USG piersi, guz, biopsja, wielki stres i ... Przeczytaj moją historię i dowiedz się gdzie i jak szukać pomocy...

poniedziałek, 19 kwiecień 2021 08:27

Podziękowania dla personelu Oddziału Laryngologii

Na skrzynkę mailową szpitala trafiły podziękowania od rodziny pacjentki oddziału laryngologicznego - p. Bożeny. Oto ich treść:
Chciałam przesłać podziękowania całemu zespołowi medycznemu Oddziału Laryngologii za trud i opiekę medyczną nad naszą mamą, która w ciężkim stanie została przyjęta na oddział COVIDowy w poniedziałek 12 kwietnia.
Cała nasza rodzina jest głęboko zobowiązana całemu zespołowi medycznemu na tym oddziale. Wiemy, że każdy członek zespołu, narażając własne życie, pomagał jej jak tylko mógł i była ona otoczona wielką troską przez cały swój pobyt w szpitalu.
Rodzina

Jestem szczęśliwą matką 3-tygodniowej córki Michalinki, która przyszła na świat dokładnie 26 lutego 2021 r. właśnie w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Był to czas kiedy panował i nadal nie chce nas opuścić wirus SARS-CoV-2. Nie mogłam rodzić razem z mężem, ponadto córka okazała się duża i z pewnych przyczyn trzeba było podejmować szybkie decyzje. Jednakże pomimo tych wszystkich trudności wszystko dobrze się skończyło i możemy dziś cieszyć się swoim towarzystwem.

Wczoraj na naszą skrzynkę otrzymaliśmy takie podziękowania dla personelu oddziału dziecięcego od pani Iwony.
"Dziś z córką wyszłam z oddziału dziecięcego. Choć części Waszym pracownikom dziękowałam to chcę podziękować raz jeszcze.
Gdyby nie wasza pomoc z pewnością mojej córki tylko by się pogorszyło z porażeniem twarzy, bo niestety ciężko jest się dostać do poradni neurologii dziecięcej.
Dzięki Waszym pracownikom udało się, że małej już lepiej i tylko trzymać się zaleceń. Był to trochę trudny czas, bo niestety maleńka dokazywała na oddziale.
Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc i okazane serce. Raz jeszcze dziękuję z całego serca i gorąco pozdrawiamy z córką ☺️"
My również dziękujemy za te ciepłe słowa i życzymy zdrowia oraz wielu powodów do radości. 

czwartek, 01 październik 2020 09:22

Podziękowania dla położnych

Napisała do nas p. Patrycja, która dziękuje paniom położnym z Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.
24 września przyszedł na świat mój największy skarb. Chciałabym z całego serca podziękować Położnym: - Pani Joli, która obdarzyła mnie troskliwym ciepłem i pomocą w nocy oraz  Pani Asi, która od rana prowadziła całą akcję porodową (dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i motywacji urodziłam szybciej i o wiele lżej niż myślałam). Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych położnych. Jesteście cudowne. Jesteście Aniołami i oby jak najwięcej takich osób. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje z całego.
Patrycja i Natanek

Strona 1 z 11
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.