O nas

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zapewnia opiekę znanych i cenionych specjalistów, zgodnie ze współczesną wiedzą medyczną przy użyciu profesjonalnych metod diagnostycznych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług, a będąc częścią miasta staramy się rozszerzać zakres usług tak, abyście Państwo mieli coraz więcej możliwości wyboru z jednoczesną łatwością dostępu do poszczególnych placówek Szpitala.

Najcenniejszym uznaniem jest zaufanie jakim darzą nas Pacjenci, i dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby realizować Państwa oczekiwania, eliminować obawy i zapewniać pełne zrozumienie.

Zapraszamy Państwa do korzystania ze świadczeń w systemie Narodowego Funduszu Zdrowia, a także do korzystania z usług diagnostycznych, które wykonujemy w ramach współpracy z Praktykami Lekarzy Rodzinnych jak i odpłatnie.

Zapewniamy całodobową opiekę stacjonarną i ambulatoryjną z szeroką bazą pracowni diagnostycznych.

MISJA SZPITALA:

"JESTEŚMY, BY NIEŚĆ POMOC LUDZIOM, KTÓRZY POWIERZYLI NAM SWOJE ZDROWIE"

zsdekerta2 zswalczaka