Koronawirus

niedziela, 10 styczeń 2021 21:02

Uwaga Pacjenci

11 stycznia 2021 r. zmieniają się godziny pracy punktu pobierania wymazów na COVID-19 przy ul. Czartoryskiego.*
W tym dniu osoby kierowane na badania przez lekarzy POZ będą mogły wykonać test od godz. 12.00 do 18.00
* zmiana dotyczy tylko 11 stycznia 2021 r.

Od 4 stycznia 2021 r. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. przywraca poprzednie godziny funkcjonowania punktów pobierania wymazów dla osób kierowanych przez lekarzy POZ. I tak:
- punkt pobierania wymazów przy szpitalu (wjazd od ul. Czartoryskiego) czynny jest codziennie od godz. 9.00 do godz. 13.00
- punkt pobierania wymazów przy Filharmonii Gorzowskiej (przy ul. Dziewięciu Muz) czynny jest codziennie od godz. 14.00 do 18.00.
- dzieci mają pobierane wymazy w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

UWAGA PACJENCI!
Od 24 grudnia 2020 r. do 3 stycznia 2021 r. zmieniają się godziny pracy mobilnych punktów pobierania wymazów dla osób kierowanych przez lekarzy POZ.
Szczegóły na załączonej grafice.
Jednocześnie przypominamy, że od 21 grudnia zawieszona została działalność punktu pobrań w budynku nr 8 przy ul. Walczaka 42.

UWAGA PACJENCI
w związku z decyzją Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia od dzisiaj (21 grudnia 2020 r.) zostaje zawieszona działalność punktu pobierania wymazów w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Od wtorku (24 listopada 2020 r.), zmieniają się godziny funkcjonowania prowadzonych przez szpital punktów pobrań wymazów w kierunku SARS-CoV-2:
Osoby kierowane na badania przez lekarzy POZ mogą się zgłaszać do:
- mobilnego punktu pobrań przy ul. Czartoryskiego - codziennie w godzinach od 09:00 do 13:00
- mobilnego punktu pobrań przy Filharmonii Gorzowskiej - codziennie w godzinach od 14:00 do 18:00
- punktu pobrań na ul. Walczaka 42 budynek 8 - od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 12:00, w niedzielę od godz. 10.00 do 12.00
- pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w godz. codziennie od 9.00 do 14.00 (tylko dzieci)
Osoby przyjmowane na hospitalizację od godz. 7.30 do 18.00 (w ustalonych przez oddział godzinach) i osoby wykonujące badanie komercyjnie (od godz. 14.00 do 15.00) mogą zgłaszac się codziennie do punktu pobrań przy ul. Dekerta (budynek dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją).

czwartek, 01 październik 2020 11:00

Punkt pobierania wymazów dla dzieci

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. informuje, że wymazy na obecność koronawirusa u DZIECI (od 0 do 18 r. ż.) kierowanych przez lekarzy rodzinnych (POZ) pobierane są w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przy ul. Dekerta 1.

Centrum Zdrowia Psychicznego w dobie pandemii
Jest ci ciężko? Czujesz się przygnębiony? Jeśli masz wrażenie, że sam sobie nie radzisz z problemami zgłoś się do Centrum Zdrowia Psychicznego w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Pracujący tam specjaliści pomogą znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.
- W dobie pandemii pracujemy nieco inaczej, ale jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy – mówi dr n. med. Olga Pazdan, psychiatra, koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego. - Ze względu na sytuację epidemiczną większość porad udzielamy telefonicznie. Pracujemy nad możliwością wdrożenia audiowizualnych porad lekarskich oraz sesji psychoterapeutycznych.

poniedziałek, 16 listopad 2020 11:31

Personel szpitala oddaje osocze

Pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., którzy zachorowali na COVID-19 oddają swoje osocze dla ratowania zdrowia i życia tych, którzy walczą z chorobą. Osocze oddał już – jako pierwszy - Wojciech Dolata, lekarz na co dzień pracujący w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a dziś (9 bm.) w jego ślady poszło dwóch kolejnych pracowników SOR-u – Justyna Bożkiewicz i Maciej Dyliński.

Bezpłatną konsultację neurologiczną wszystkim osobom, które pokonały koronawirusa i zdecydują się oddać osocze oferuje Dominika Gębka, lekarz neurolog z Wielospecjalistycznego Szpital Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. W ten sposób zachęca ozdrowieńców z COVID-19 do oddawania osocza; wykorzystanie przeciwciał zawartych w surowicy krwi osób, które wyzdrowiały z COVID-19 jest jednym ze sposobów leczenia osób z koronawirusem.

Od środy (4 listopada) Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. uruchamia nowy mobilny punkt pobierania wymazów w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.
Punkt typu Drive Thru będzie się mieścił przy ul. Dekerta (wjazd od ul. Czartoryskiego za marketem budowlanym) i będzie dedykowany zmotoryzowanym pacjentom kierowanym na badania w kierunku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 przez lekarzy rodzinnych. W Gorzowie będzie to drugie takie miejsce, w którym próbki do badań będą pobierane przez okno samochodu. Punkt będzie czynny codziennie (od poniedziałku do niedzieli) od godz. 9.00 do 13.00.
Zobacz gdzie jeszcze w Gorzowie można zrobić badanie →

Strona 1 z 3
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.