Agnieszka Wiśniewska

Agnieszka Wiśniewska

Umyj rączkom brzuszki, później plecki i paluszki.... Tak zaczyna się wierszyk, którego uczą się dzieci biorące udział w kursie tworzenia mydełek i warsztatach mycia rąk organizowanych przez Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. w ramach kampanii #szpitaluczy. Zachowanie higieny rąk to jedna z najskuteczniejszych metod zapobiegania zatruciom pokarmowym, grypie oraz wielu innym groźnym chorobom. A jak pokazują statystyki ręce myjemy zbyt rzadko, zbyt krótko i niewłaściwie.

sobota, 15 luty 2020 12:13

Show dla seniorów

Kochają bezgranicznie, rzadko dają kary, zawsze wiedzą co doradzić, mają czas i więcej cierpliwości niż rodzice. Swoje wnuczęta zawsze częstują pysznymi wypiekami, i nie pozwolą odejść od stołu bez dokładki. Babcie i Dziadkowie, bo o nich mowa dziś w Gorzowie mieli swoje święto. Wnuczęta dziękowały seniorom za troskę, opiekę i cierpliwość biorąc udział w II Taneczno-Sportowym Show z okazji Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej nr 20 w Gorzowie Wlkp. Były występu Buziaków, Zespołu Akrobatycznego AWF i mecz koszykówki pomiędzy MKK Basket, a gwiazdami sportu. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie odpowiadał za zabezpieczenie medyczne imprezy.

czwartek, 13 luty 2020 12:36

Dziękujemy za wspólne lata

Po 35 latach pracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. rozstała się p. Jadwiga Hołowacz – dotychczasowa kierownik szpitalnej apteki. Praca w gorzowskiej lecznicy była jej pierwszą i jedyną. Pani Jadwiga była też jednym z najstarszych stażem pracowników szpitala. Odchodząca panią kierownik wczoraj (w środę 12 lutego 2020 r.) oficjalnie pożegnał zarząd szpitalnej spółki. Były kwiaty i gorące podziękowania za dotychczasową pracę.

Monika Rubaszewska - pielęgniarka z Oddziału Okulistycznego Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Lubuskim Samarytaninem
To wyróżnienie honorujące i wyróżniające osoby, które na co dzień niosą pomoc osobom cierpiącym i chorym, które widzą w nich drugiego człowieka.
Kandydatów do nagrody proponowała trzynastoosobowa kapituła, w skład której wchodzili duchowni i osoby świeckie.
Pani Monice serdecznie gratulujemy.

W Ośrodku Radioterapii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. uroczyście otwarto dziś Galerię Sztuki R. Od dziś na stałe korytarze ośrodka będą zdobiły prace artystów malarzy, malarzy amatorów i samych pacjentów. Jako pierwsza swoją autorską wystawę pt. Pejzaż wzruszeń zaprezentowała Barbara Dzięcielewska – nauczycielka z Zielonej Góry, od ponad 20 lat związana z grupą plastyków amatorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonej Górze.

wtorek, 11 luty 2020 10:26

13 lutego 2020 r.

wtorek, 11 luty 2020 10:26

12 lutego 2020 r.

wtorek, 11 luty 2020 10:26

11 lutego 2020 r.

wtorek, 11 luty 2020 10:26

9 lutego 2020 r.

wtorek, 11 luty 2020 10:26

8 lutego 2020 r.

Strona 1 z 132
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.