Certyfikaty

To bardzo dobra wiadomość. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie pozytywnie przeszedł audyt wizytatorów Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia otrzymując po raz drugi certyfikat akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia. Dla lecznicy to nie tylko prestiż, ale potwierdzenie tego, że jesteśmy placówką zapewniającą swoim pacjentom wysoką jakość usług.

24 maja 2019 r. zakończył się trzydniowy audyt wizytatorów z firmy TÜV Rheinland, których zadaniem było sprawdzenie, czy Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. się rozwija i czy utrzymuje standardy jakości określone w normach ISO 9001, 14001:20014, 14001:2015, 18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007. Audytorzy byli pod ogromnym wrażeniem zmian jakie dokonały się w szpitalu od ostatniej wizyty. Dziś już wiemy, że będą rekomendować utrzymanie przyznanych szpitalowi certyfikatów.

poniedziałek, 11 styczeń 2016 10:20

Certyfikaty

Szpital w Gorzowie jest jednym z trzech w Lubuskiem, które mają akredytację Ministra Zdrowia. Wszystkie znajdują się w północnej części regionu. Gorzowski - jest jedynym tak dużym w województwie szpitalem z akredytacją.

Przygotowania do uzyskania Akredytacji Ministra Zdrowia Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. rozpoczął w marcu 2014 r. (zaledwie pół roku po przekształceniu w spółkę prawa handlowego). Wtedy do Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie Szpital został wysłany wniosek rekrutacyjny do programu Bezpieczny Szpital – Bezpieczny Pacjent. Już kilka tygodni później (w kwietniu 2014 r.) został zakwalifikowany do udziału w programie deklarując chęć weryfikacji wszystkich obszarów swojej działalności.

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.