piątek, 20 marzec 2020 12:30

Uwaga! Ważny komunikat!

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w Gorzowie, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. informuje, że do piątku (20 marca) do jednoimiennego szpitala zakaźnego nie trafił żaden pacjent (z Gorzowa i innych miejscowości północnej części regionu) z dodatnim wynikiem koronawirusa SARS-CoV-2. Pacjent, o którym donoszą media jest pacjentem oddziału zakaźnego w Zielonej Górze. Tym samym liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim nie zmieniła się od wczoraj (czwartku 19 marca), co oznacza, że takich pacjentów jest 9. Wszyscy są hospitalizowani w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze.