poniedziałek, 11 marzec 2019 13:51

Odwiedziny Ministrów

Wiceminister Zdrowia Janusz Cieszyński w towarzystwie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka odwiedzili dzisiaj gorzowską lecznicę. Poza omówieniem bieżących spraw goście w towarzystwie Wiceprezesa Zarządu Szpitala Roberta Surowca odwiedzili wybudowane lub zmodernizowane w ostatnim czasie szpitalne oddziały, miedzy innymi najnowocześniejszy w województwie SOR, Ośrodek Radioterapii, Pracownię PET/CT oraz Pracownię Leku Cytostatycznego. Nasi goście byli pod wrażeniem zarówno jakości, będącego w szpitalnych zasobach, sprzętu medycznego, ale przede wszystkim profesjonalnej kadry medycznej.