środa, 02 styczeń 2019 12:51

Rejestracja wróciła na swoje dawne miejsce

tot. Robert Kowalski /WSzW w Gorzowie Wlkp./ tot. Robert Kowalski /WSzW w Gorzowie Wlkp./

W ostatnim dniu 2018 r. ruszyła nasza nowo wyremontowana Rejestracja Główna w holu szpitala przy ul. Dekerta. Nowa rejestracja w starym miejscu jest jasna, bardziej przestronna, a co najważniejsze dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, także tych poruszających się przy pomocy wózków inwalidzkich.
Wraz z powrotem rejestratorek na poprzednie miejsce do pracy wrócił też dobrze znany już naszym pacjentom automat kolejkowy.Przy tej okazji przypominamy, że rejestracja jest czynna codziennie od godz. 7.30 do godziny 15:00.

med
Polsko Niemieckie Forum Ginekologiczne nowe logo