Aktualności

piątek, 07 sierpień 2020 12:43

Umawiasz wizytę? Wyślij mail.

Stawiamy na bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo osób przychodzących do szpitala i sprawna obsługa pacjentów w rejestracji to jeden z priorytetów zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. dlatego w lecznicy podjęte zostały działania, których celem jest usprawnienie procesu rejestracji do przyszpitalnych poradni specjalistycznych oraz Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej.

Dbamy o bezpieczeństwo pacjentów
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. przygotowuje się do uruchomienia Centralnego Punktu Odbioru Wyników. Nowe rozwiązanie ma ograniczyć liczbę osób wchodzących do lecznicy i poprawić bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i pracowników szpitala. Z nowego punktu będzie można korzystać od jesieni. Centralny Punkt Obioru Wyników będzie się znajdował w nieczynnej od kilku lat portierni przed głównym budynkiem szpitala. Właśnie zaczęły się prace adaptacyjne dostosowujące obiekt do jego nowego przeznaczenia.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. informuje, że z przyczyn niezależnych od lecznicy od dziś (4 sierpnia 2020 r.) do odwołania WSTRZYMUJE wykonywanie badań komercyjnych w kierunku COVID-19.
Wymazy z nosa i nosogardzieli na obecność koronawirusa dla osób kierowanych do leczenia szpitalnego są wykonywane BEZ ZMIAN.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 12:09

Każda kropla jest cenna

Trwa Tydzień Karmienia Piersią

Zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób, alergii i infekcji. Zapobiega wadom zgryzu, zapewnia właściwy rozwój układu nerwowego, zmniejsza ryzyko otyłości i nadwagi w późniejszym wieku. Nawet w dorosłym życiu wzmacnia odporność organizmu. Mleko matki – bo o nim mowa - ma wiele zalet. Przypominamy o tym, bo trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Co ciekawe, na naturalnym karmieniu mogą skorzystać również same matki. Zapewnienie pokarmu dziecku przez cały dzień to utrata około 500 kalorii, co pomaga kobietom po ciąży zrzucić nadmiar kilogramów i przyspieszyć powrót do formy fizycznej.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 11:36

Studenci dziękują

Studenci III roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego składają serdeczne podziękowanie
Panu dr n. med. Piotrowi Zordze
Panu lek.med. Bartoszowi Sawickiemu
Pani mgr Aleksandrze Supińskiej
za profesjonalne i rzetelne przeprowadzenie zajęć w formie zdalnej za życzliwość i miłą atmosferę, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych.
Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni.

piątek, 17 lipiec 2020 10:19

Krople krwi na wagę życia

Nie można jej wyprodukować w żadnym z laboratoriów. Nie można jej kupić, ale można się nią podzielić. O oddawanie krwi – bo o niej mowa - szczególnie podczas wakacji, apelują nie tylko centra krwiodawstwa i krwiolecznictwa w całej Polsce, ale także szpitale, w tym również Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., któremu krew jest niezbędna do leczenia niektórych grup pacjentów i przeprowadzania większości zabiegów operacyjnych.

środa, 15 lipiec 2020 08:46

Zatrudnimy neonatologów

Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. zatrudni Lekarzy Neonatologów posiadających specjalizację w dziedzinie neonatologii lub będących w trakcie specjalizacji w dziedzinie neonatologii.
Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia z Lekarzem Naczelnym Szpitala pod numerem telefonu 795 656 666.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

piątek, 10 lipiec 2020 11:55

Antystresowe zabawki pomogą przy porodzie

Boisz się porodu? Przeraża Cię myśl o cesarskim cięciu? To całkiem naturalne zjawisko, ale specjaliści z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie i na to znaleźli sposób. Od czwartku (9 lipca) każda kobieta, której ciąża kończy się cesarskim cięciem na czas zabiegu dostaje od personelu medycznego gumowe zabawki antystresowe. Mają pomóc zająć myśli i ręce rodzącej kobiety. To pomysł dr Jerzego Stasiaka - jednego z anestezjologów na co dzień pracującego na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

piątek, 10 lipiec 2020 10:42

Nie możesz się dodzwonić? Napisz mail.

Masz problem z dodzwonieniem się do rejestracji do przyszpitalnych poradni? Przyślij nam swoje zgłoszenie drogą elektroniczną. 
Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisz mail, podaj powód kontaktu i numer swojego telefonu. 
Nasze rejestratorki oddzwonią.
Obejrzyj animację

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie realizuje program "Rehabilitacja szansą na aktywność zawodową" skierowany do osób z chorobami narządu ruchu, powodującymi niepełnosprawność fizyczną i społeczną.
Jeśli pracujesz lub jesteś bezrobotnym zdolnym do podjęcia pracy, masz więcej niż 15 a mniej niż 60 (kobiety) lub 65 (mężczyźni) lat, mieszkasz w województwie lubuskim, nie odbywasz rehabilitacji w innej placówce - zgłoś się do nas. Pomożemy Ci wygrać z bólem i przywrócimy pełną lub maksymalnie możliwą do osiągnięcia sprawność fizyczną oraz zdolność do aktywności zawodowej.

Strona 1 z 125
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.