wtorek, 29 czerwiec 2021 12:46

1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień

fot. Agnieszka Wiśniewska /WSzW w Gorzowie Wlkp./ fot. Agnieszka Wiśniewska /WSzW w Gorzowie Wlkp./

Do wygrania pieniądze, hulajnogi i samochody
Jesteś pełnoletni i w pełni zaszczepiony na COVID-19? Od najbliższego czwartku masz szansę na wygranie pieniędzy, hulajnóg a nawet samochodu! 1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień. W losowaniach cennych nagród będą brały udział tylko te zaszczepione osoby, które zarejestrują się na swoim koncie IKP (przez stronę www.pacjent.gov.pl) lub zadzwonią na numer 989 i wyrażą zgodę na udział. Jest na to czas do 30 września.
Każda osoba w pełni zaszczepiona ma aż 4 szanse na wygranie nagród: 1 nagroda natychmiastowa (200 lub 500 złotych), 1 nagroda tygodniowa (50 tys. zł, hulajnoga elektryczna), 1 nagroda miesięczna (100 tys. zł lub samochód) oraz 1 nagroda finałowa (1 mln zł lub samochód).

Powiadomienie o ewentualnej wygranej przyjdzie SMS-em na numer telefonu komórkowego zapisanego w Internetowym Koncie Pacjenta.
Szczegółowe informacje dotyczące loterii dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/1-lipca-rusza-loteria-narodowego-programu-szczepien