Akcja szczepień

wtorek, 02 marzec 2021 10:59

Uwaga nauczyciele!

W przypadku konieczności odwołania lub przełożenia szczepienia prosimy o wysłanie informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać „Anulowanie terminu” lub „Przełożenie terminu”, w treści podając swoje imię, nazwisko, numer PESEL, nr telefonu i datę zaplanowanego szczepienia.
Możesz przyjechać do szpitala "w krótkim czasie"?  Wpisz się na listę rezerwową! Szczegóły poniżej. ↓
Prosimy też o zapoznanie się z kwestionariuszem, który należy wypełnić przed szczepieniem. Kwestionariusz można pobrać TUTAJ.
Najważniejsze informacje dla tej grupy zawodowej znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia pod adresem https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dla-nauczycieli

Ze względu na niezależne od szpitala przesunięcie zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek firmy Pfizer BioNTech Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. informuje, że:
- SENIORZY, którzy mieli zaplanowany termin podania szczepionki na dzień 22 lutego 2021 r. będą mieli wyznaczony nowy termin szczepienia pomiędzy 23 a 26 lutego,
- zmianie ulegają godziny szczepień SENIORÓW zaplanowanych na dzień 23 lutego. O nowej godzinie szpital będzie informował indywidualnie osoby przewidziane do zaszczepienia w tym dniu.
- dostawa szczepionek dla GRUPY ZERO - najprawdopodobniej będzie zrealizowana 26 lutego. Osoby zaplanowane do szczepienia w dniach 22-26 lutego będą poinformowane o nowym terminie podania szczepionki.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 514 425 124 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy jednak, aby z tych form kontaktu korzystać TYLKO w powyższej sprawie.

poniedziałek, 15 luty 2021 13:37

Ruszyły szczepienia nauczycieli

W poniedziałek (15 bm.) w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. pierwsi nauczyciele gorzowskich szkół podstawowych i zespołów szkół, w skład których wchodzą szkoły podstawowe zostało zaszczepionych przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. W tym dniu szpital zaplanował szczepienia 100 przedstawicieli tej grupy zawodowej. Wszyscy byli zaszczepieni szczepionką firmy Astra Zeneca.

Od poniedziałku (8 lutego 2021 r.) punkt szczepień przeciwko COVID-19 zostanie przeniesiony z kompleksu szpitalnego zlokalizowanego przy ul. Dekerta 1 na teren lecznictwa szpitalnego przy ul. Walczaka 42 w miejsce byłej Wojewódzkiej Przychodni Urazowo-Ortopedycznej (wejście po prawej stronie przed szlabanem).
Nowa siedziba punktu szczepień ma zapewnić czekającym na kwalifikację lekarską większe bezpieczeństwo i komfort oczekiwania na samo szczepienie. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z sąsiadującym z budynkiem przychodni parkingu dla samochodów lub zaparkować swoje auta na parkingu szpitalnym.

Ze względu na ograniczenie dostaw szczepionek i niezależną od szpitala zmianę zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. informuje, że:
- osobom, które miały zaplanowany termin podania drugiej dawki szczepionki w dniu 08 lutego 2021 r. wyznaczy nowy termin szczepienia pomiędzy 9 a 13 lutego
- osoby zaplanowane do szczepienia pierwszą dawką w terminie między 8 a 13 lutego będą miały podaną 1 dawkę szczepionki dopiero w przypadku zwolnienia miejsc przez osoby zaplanowane do szczepienia 2 dawką.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 514 425 124 (prosimy, aby z tego numeru telefonu korzystały TYLKO osoby INNE niż zarejestrowanie na szczepienia w dniach 8 - 13.02)

22 stycznia rozpoczęła się rejestracja na szczepienia dla grupy 70+. Jednak ze względu na ograniczoną dostępność szczepionki najprawdopodobniej nie wszyscy zainteresowani zostaną w procesie rejestracji umówieni na konkretne wybrane przez siebie terminy szczepień. Tym osobom Narodowy Fundusz Zdrowia udostępnia możliwość zgłoszenia się na szczepienie poprzez infolinię i formularz internetowy. W przypadku braku wolnych terminów można zadzwonić na ogólnopolski numer 989. Jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień konsultant oddzwoni i poinformuje o dalszym trybie postępowania.
Zgłosić chęć poddania się szczepieniu można też drogą elektroniczną wypełniając formularz na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Każda osoba, która wypełni kwestionariusz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc przewidzianą dla grupy seniorów włączonych do grupy seniorów w wieku 80+ i 70+ wszystkie terminy szczepień dla tej grupy osób do 31 marca 2021 r. już są zajęte. Lecznica apeluje o to, by nie zapisywać się w wielu miejscach jednocześnie.
- Brak wolnych terminów do końca marca dotyczy nie tylko szpitala – mówi Barbara Kasperska, kierownik ds. funkcjonowania poradni, rejestracji i pracowni szpitalnych w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. - Docierają do nas informacje, że seniorzy 80+ lub ich bliscy wysyłają zgłoszenia do wielu placówek jednocześnie. W ten sposób blokują możliwość ustalenia terminu innym pacjentom. Apelujemy o to, aby wybrać sobie jeden punkt szczepień, najlepiej ten położony najbliżej miejsca zamieszkania i tam oczekiwać na wyznaczenie terminu. Zwolnione w ten sposób miejsca stworzą możliwość zaszczepienia się innym osobom, dla których teraz nie ma miejsca.

czwartek, 21 styczeń 2021 18:13

Uwaga pacjenci w grupie wiekowej 80+ i 70+

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje, że do 31 marca 2021 r. wszystkie terminy szczepień dla seniorów (80+ i 70+) już są zajęte.
Aby zarezerwować termin szczepienia przeciwko COVID-19 prosimy zgłaszać się do innych punktów szczepień. Ich listę, adresy i numery telefonów można znaleźć TUTAJ
Osoby, które już wysłały zgłoszenie, bądź wpisywały się w kolejkę oczekujących w szpitalu proszone są o oczekiwanie na telefon z informacją o terminie.

środa, 20 styczeń 2021 17:50

Szczepienia na COVID w aptece

Uwaga Pacjenci!
Od czwartku (21 stycznia 2021 r.) szczepienia przeciwko COVID-19 będą się odbywały na I piętrze budynku szpitalnej apteki (wejście przy szlabanie przy budynku rehabilitacji)

niedziela, 17 styczeń 2021 17:00

Szczepienia jeszcze w Ośrodku Radioterapii

Uwaga Pacjenci!
W najbliższy poniedziałek i wtorek (18 i 19 stycznia 2021 r.) szczepienia przeciwko COVID-19 będą się odbywały w Ośrodku Radioterapii.

Strona 1 z 2
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.